Sveiki atvykę į "Smiltelę"!
 
 
Garažų ir mažųjų laivų eksplotavimo bendrija

Apie mus

"Smiletelė" garažų ir mažųjų laivų ekspluotavimo bendrija. Mūsų istorija, misija ir vizija.

,,Smiltelė“ –  1970 metais įkurta garažų ir mažųjų laivų eksploatavimo bendrija(buvęs vandens transporto kooperatyvas) [Nutarimas №238].

1995 metais - GMLEB „Smiltelė“ įregistruota Registrų centre.

2004 metais, Lietuvai įstojus į ES, ,,Smiltelė“ ėmė viltis, kad galės pasinaudoti kaimyninių šalių patirtimi ir siekti ES paramos savo veiklos tobulinimui. ,,Smiltelės“ nariai mano, kad vandens turizmas – labai svarbi ir būtina išnaudoti niša uostamiestyje, nes tam yra visos geografinės sąlygos, reikia tik pasinaudoti ekonominiais ir žmogiškaisiais ištekliais.

,,Smiltelės“ misija, pagrindiniai tikslai - rekreacinės žvejybos, pramoginės laivybos, vandens turizmo Kuršių mariose vystymas,  tarptautinių ryšių užmezgimas su kitų regiono valstybių uostais, maksimalus ir racionalus teritorijos išnaudojimas bei aplinkos apsaugos problemų(taršos mažinimas, žuvų išteklių apsaugojimas, aplinkos sutvarkymas) sprendimas. Šių tikslų įgyvendinimas didina vandens turizmo populiarumą, paklausą, ir vandens turizmas tampa svarbiu rinkoje. Tokia atrakcija, kaip vandens turizmas, yra patraukli pramoga turistams, taigi turi įtakos ir turizmo plėtojimuisi ir populiarumo didinimui.

Įgyvendindama savo tikslus, ,,Smiltelė“ siekia turėti patikimos ir kokybiškas paslaugas teikiančios bendrijos statusą rekreacijos ir turizmo sektoriuje, valstybiniu ir miesto lygiu.

2006 metais - GMBLEB „Smiltelės“ prieplauka buvo įregistruota Valstybinėje Vidaus Vandenų Laivybos Inspekcijoje.

Bendrija vienija 765 narius, kurie turi ir sėkmingai eksploatuoja mūrinius boksus(sandėliukus) su pirsais ir mažuosius laivus.
Susitelkus bendram darbui ir aktyviai siekiant savo vizijas paversti tikrove, o tikslus – rezultatais, ,,Smiltelė“ progresyviai dirba - prieplaukos panaudojimas pagal tiesioginę paskirtį kasmet intensyvėja, vandens transporto priemonės sparčiai atnaujinamos ir jų skaičius bendrijoje didėja.  Sezono metu prieplauka naudojasi ne tik bendrijos nariai.

 

 

VIRTUALIOS PANORAMOS 360 LAIPSNIŲ KAMPU:

 

01. Smiltelės tiltas.

 

02. Smiltelės nerija

 

03. Prieplauka

GMLEB „Smiltelė“
Senoji Smiltelės gatvė 2A
LT-93263 Klaipėda

Darbo laikas:
Antradieniais: 12:00 - 18:00
Penktadieniais: 12:00 - 15:00

Dėl leidimų naudotis slipu kreiptis į buhalterę darbo valandomis. (Mob.: +370 674 02634)

Valdybos pirmininkas:
Vladimir Stupakov
Mob.: +370 687 70158
El.paštas: smiltele@smiltele.eu
http://colorbarstudio.lt
Copyright © 2023 smiltele.eu