Sveiki atvykę į "Smiltelę"!
 
 
Garažų ir mažųjų laivų eksplotavimo bendrija

Naujienos

Starkių gaudymo varžybos

[FOTOREPORTAŽAS]

2011 birželio 18-tą dieną įvyko antrosios starkių gaudymo sezono atidarymo varžybos. Iš pat ryto buvo iškeltos bendrijos „Smiltelė ir pirmus metus sutikusios būti šventės rėmėjais UAB „Gitana techninis tiekimas“ vėliavos.
Varžybos startavo 6 val. ryto. Keli šimtai meškeriotojų valtyse puolė į marias tam, kad susirungtų dėl labiausiai patyrusio žvejo vardo. Oro sąlygos, vėjo kryptis ir srovė pranašavo perspektyvią žvejybos pradžią, bet, kaip paaiškėjo vėliau, starkis pagal užsakymą kibti nenorėjo. Gausus būrys valtininkų ir svečių prabėgus kelioms valandoms pasidalino į dvi grupes: pirmoji grupė tęsė žvejybą prie Kiaulės nugaros, manydama, kad negaiš laiko persibazavimui ir sulauks kibimo, tuo tarpu antrieji – optimistiškai nusiteikę – žvejai patraukė link Kairių kaimo. Tačiau starkių ir ten ne daug „teužveže“. Artėjant įskaitinio laiko pabaigai per stebuklą pergalę išpešė Darius Jotkus pakėlęs iš gilumų ties Kiaulės nugaros varžybų monstrą – starki sverianti 3 kg 600 g, kurį iškilmingai užfiksavo maloniai sutikęs dalyvauti šventėje „Vakarų ekspreso“ kolektyvas.
Toliau šventę tęsė šios rungtys:
1. inkaro kilnojimo varžybos, kurias II sezoną iš eilės laimi Sergėj Blakunov, iškovodamas absoliutaus nugalėtojo titulą;
2. taikliausio meškeriotojo rinkimai (kastingas), kurių nugalėtoju tapo Paulius Gibeža;
3. virvės traukimo komandinės varžybos, kur nugalėtoju tapo 2 bloko kolektyvas su kapitonu Gediminu Bagočiu priešaky.
Šventės pabaigoje svečiai ir dalyviai turėjo progą pasimėgauti gardžiąja žuviene, paruošta iš šventės metu pagautos žuvies. Visi prizininkai buvo apdovanoti vertingais prizais – kuriuos įteikinėjo šventės rėmėjai bei dalyviai iš UAB „Gitana techninis tiekimas“ – ir bendrijos atributika, kurią įteikdavo bendrijos valdyba. Neliko nepastebėtu ir buvo apdovanotas jauniausias šventės dalyvis Michail Maksiuta.
„Smiltelės“ valdyba nuoširdžiai dėkoja „Vakarų ekspreso“ bei šventės rėmėjų UAB „Gitana“ kolektyvams už šilta palaikymą, linkime jums sveikatos ir šventines nuotaikos, iki susitikimo 2012 m. starkių gaudimo varžybose.

GMLEB „Smiltelė“
Senoji Smiltelės g. 2a
LT-93263 Klaipėda

Valdybos pirmininkas:
Kęstutis Gelumbauskas
Mob.: +370 688 15 235
+370 699 67 940
El.paštas: smiltele@smiltele.eu
http://colorbarstudio.lt
Copyright © 2019 smiltele.eu
Naujienos  |  Pagrindinis  |  Apie mus  |  Galerija  |  Partneriai  |  Kontaktai